512Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Seviyeli Sesli Chat Odaları

Seviyeli Sesli Chat Odaları

Seviyeli sesli chat yapmak, tamamen argo olmadan, hakaret olmadan kullanıcılarımızın uyguladıkları bir şeydir. Seviye dışına çıkmaksızın başka insanlar ile panelde seviyeyi ön tabi tutmak üzere insanlarımız keyif yapabiliyorlar. Her hangi bir kural dışına çıkmadan insanlarımızın oluşturumuş olduğu bu ortamlara seviyeli sesli chat adı veriliyor. 

Aradığınız bir samimi ortam, güzel dostluklar ve eğlenceli vakitleri bu siteler sizlere sağlıyor. Giriş yaparak tüm bunları yaşayabilir ve hayatınızın en kötü anlarını ve en iyi anlarını seviyeli sesli chat sayesinde bunları yaşamanız mümkündür. Hiç bir seviyesiz bir cümleye, lafa bakmaksızın o kişi sitemiz içerisinde uzaklaştırılır ve girilmesi engellenir. 

Seviyeli olan bu odalarda amaç sadece toplum ile eğlencelere katılmak ve kaliteli bir ortamı yaratmak. Bu yüzden kazanan sitemiz her zaman bir numara olup insanlarına sınırsız bir arkadaşlığı sunuyor. Sizlerde eğerki kendinizden eminseniz ben uygunsuz davranış yapmayacağım gibi düşüncelere sahipseniz sesli chat sitelerine öyle girişinizi yapın. 

Makale paylaşımımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

08 Tem 2017 2490 Görüntüleme

2 YORUM YAPILDI

  1. KOPRA

    25/10/2017 02:53  

    SUCSUZ YERE ADAM INFAZ OLMAZ BASINA IS ALACAKSIN SELIM KARDESIM O Edep IZMIR ALSANCAKTA HERSEYINI BILIYORUM SENLE BENI DUSMAN EDECEK HABERIN OLA

  2. kopra

    25/10/2017 02:51  

    E d e p:selimle bilok hazirladik sana oyle bir blok atacagiz gorceksın SELIM BUNUN ANAMİ NE OLUYOR EDEP SENLE BENI DÜSMAN EDİYOR VE O KİZ HALLA SESLİ KALDA SENIN NEYİN OLUYOR O EDEPIN SANA RESMİN FACESİ SKYP ADRESLERİNİ BİLE VERİRİM TEL NOSUNA KADAR NEDEN BAN ATIYRSUNUZ KADIN KENDI KASINIYOR

Gönder
sesli chat - sesli sohbet