activex

Merhabalar Sevgili Kullanıcılarımız.

Seslikal sitesi bildiginiz üzere büyük bir kitle sayısına gelen dünya üzerindeki sesli chat siteleri arasında 2.ci sitedir. Aldıgımız ve gördügümüz kanıtlar doğrultusunda 350 onlineye sahibiz. Bu bizi tabikide mutlu ediyor. Sizin gibi seviyeli ve değerli üyelerimizi aramızda görmek çok güzel. Site içerisinde yetkili arkadaşlarımız ücretsiz bir şekilde yetki alabilmekte ve aldıkları bu yetkiler ile site içerisinde bazı üst düzeylere sahip olmaktadır. Bu yetkilerimiz ise sadece kişiye özel istek ile verilmekte ve yazılmaktadır. Tabiki her gelene yetki verilmemektedir, bizlere güven sağlayan aklı başında olgun ve güvenilir insanlara yetki yazılımları gerçekleştirilmektedir.

Genellikle siteler içerisinde yazılan Owner yetkisinin anlamı site yöneticisi demektir. Kişi o site içerisinde yaptıgı uygun davranışlar ve güvenilirligi ile kişiye verilen özel bir yetkidir. Bu yetki içerisinde kişiyi siteden uzaklaştırma ve susturabilme yetkileride içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda bu yetki içerisinde sizlere verilen diger bir özellik online sayıyı görme ve kişinin hangi oda içerisinde chat yaptıgınıda görme gibi yetkidir. O yuzden bu yetki kullanıcılarımıza ücretsiz bir şekilde verilerek sohbete daim olmanın 1 adım daha önüne geçmektedir.

Ücretli yetkiniz neden yok ne amaçla açtınız diyen kişilerimizde mevcuttur. Tabiki ücretli yetkilerimizde vardır. Bu yetkiler ceo kuruculugu, site kuruculugu, site sahipligi ve root olmak üzere satışa sürülmektedir. Ama ücretli olayı fazla tercih edilmediği için kişiler ücretsiz yetkilerimizden almaktadır.

Bu makalemizde sizlere ücretsiz yetki kullanımı ve alımından bahsettik. Okuduğunuz için teşekkürler.

Bir önceki yazımız olan Siteden Nasıl Yararlanırım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1.942 Okunma 16 Eyl 2016

Benzer Yazılar

resim66

Sesli Chat Faydaları

16 Eyl 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!