517Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Oda Tanitimlarimiz

Oda Tanitimlarimiz

SesliKal Odalarında vakit geçirmek sizleri ve siz gibi bir çok ziyaretçimizi oldukça mutlu etmektedir. Sunduğumuz imkanlardan ve sizlerden gördügümüz karşılık nedeniyle bundan mutluluk duymaktayız.

Oda etkinliklerimizde sitemiz içerisinde mevcuttur. Bunlara örnek olarâk vericek olursak aşagıda açıklamasıyla sizlere verelim.

Power Zeus Odamız: Bu oda içerisinde gelen kullanıcılar çeşitli oyunlâr ve eğlencelere katılârak oldukçâ eğlenceli ve keyifli bir ortâm yaratıp eğlenmektedir. İçerisindeki insanlarımız tamamen güzel ve seviyeli bir topluluk sizleri beklemektedir.

Gül Güzeli Odâmız: Bu odamız tamamen olgun seviyeli insanlardan oluşân ve keyif dolu bir sohbet sunmaktadır. Çeşitli aktivitiler ile hiç bir şekilde can sıkkıntısı yaşamadan stresinizide atabileceksiniz.

Sohbet Odâmız: Bu odamız adındanda anlaşılacagı üzere en iyi sohbetler insanlarla gerçekleşmektedir. Sohbet etmek isteyen erkeginden bâyan kullanıcılarına herkesin serbest girip çıktıgı vazgeçilmez odalarımızdan birtanesidir.

İzdivaç Odâmız: İzdivaç odâsında ciddi, şakâsından vs her şeyin gülüp eğlenildigi ve bâzende ciddi bir şekilde arkadaşlık edinmek isteyen kullanıcılarımızın tanışıp evlilik yolundâ dahil sitemiz içerisinde gerçekleştirildigi bir odadır. 

Asi Güney Odâsı: Sitemizin en yüksek onlineye sahip tek odadır. Oda içerisindeki canlılık ve güzel insanların bir arada olmasından dolayı Seslikal sitesinin en sağlam ve en kaliteli odâsıdır. Emekleri olsun bugune kadâr hiç bir ricamızı geri çevirmeden hakkıyla büyüyen en iyi odadır. 

Canlı Müzik Odamız: Bu odada internet ortamının en iyi seslerine sahip kişilerin gelip mikrofon aracılıgı ile seslendirdikleri en iyi ve en saygın odamızdır. Belli tarihte düzenlenen yarışmalarda bu oda kullanılır ve insânlar burda eserlerini paylaşırlar.

Bugunki yazımızda seslikal sitemizin oda tanıtımlârını sizlere yaptık. Okuduğunuz için teşekkürler.

Bir önceki yazımız olan Sitemiz Nasil Kullanilir adli yazımızada ayrıca göz atın.

 

01 Kas 2016 73 Görüntüleme

4 YORUM YAPILDI

 1. BaRuT

  02/11/2016 18:08  

  Gölge kardeşim güzel yorumun için tşkler ... Yeni panelimiz hayırlı olsun ... aSiGüNeY Odası...

 2. ESİRİNİM

  02/11/2016 16:32  

  asi güney odası her zamn kaliteli ve kaliteli kişiler olan odaddırseviyeli ve 1 numaradır bütün asi güney odasıdaki arkadaşlara tşkr ederim

 3. NazlicaN_

  02/11/2016 01:03  

  yeni panelmz hayirli olsun dogrun rakipi olmaz die buna denir gun gune buyukmekde panelmz,... tum emeklere saygi,....

 4. Seslikal

  01/11/2016 23:07  

  Ben gercekten cok barasılı buldum makaleyi İnsanalr odalaırnı cok guzel anlatmışlar seviyeli olmasıda gercekten beni cok mutlu etti aile site gibi ben bu yuzden girdim gercekten sesli chat odaklaırnda böyle güzel odalar damı avrmış saskınlık içindeyim cok arkadasım oldu yeni kişilerle tanıştım hata akrabamıda burda gördüm artık girerim cok süper bir site begendim

Gönder