520Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Neden Yetkimle Giremiyorum?

Neden Yetkimle Giremiyorum?

Merhabalar..

Site içerisinde ne kadar user girişimiz daha çok olsada yetkili girişimizde bir o kadar çoktur. Gelen kişiler sitedeki online kullanıcıları bir arada görmek gibi şeyler görmek istedikleri âman almış oldukları yetkiyle bazen siteye giriş yapamamaktadır. Bunun nedeni ise ya şifre unutması yada hd yani güvenligin kapalı olmasından kaynaklanmaktadır.

Nickinizin bölümünde Securıty vailaton you computer vb yazı var ise sitemizde hd güvenliginiz kapalı demektir. Başka bir nickle giriş yaparak sorunlar odası aracılığı ile güvenliginizi açtırarak siteye yetkiniz ile giriş yapabilirsiniz.

Şifre unuttuysânız sâyfanızı yenileyerek üst üste hatırlâdığınız en sonki şifrenizi girmeyi deneyin. Panel üzerinde bazen şifre doğru oldugu halde hata ile karşılabilirsiniz. 1.ci denemenizle giremiyorum diye düşünmeyin sayfanızı yenileyerek tekrârdan bir deneyin.

Yetki aldım anasayfadaki yetkili girişini asla kullanmayın. O bölümümüz daha üst yöneticilerimizin giriş yaptıgı yerdir. Üye girişini kullanırsanız sizin açınızdan daha iyi olur.

Teşekkürler... 

16 Kas 2016 85 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder