519Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Ücretli Yetkilerimiz

Ücretli Yetkilerimiz

Merhabalar değerli Seslikal takipçilerimiz.

Yetkilerimiz aslında sizlerin takılabilecegi yetkiler bedavadır. Ama ücretle almak isteyen kişilerimizde haliyle bizlerle iletişime geçmek için uğraş gösterirler. Ücretli yetki alan kullanıcılarımızın yetkileri 1 kademe daha yüksek olmaktadır. Bu yetkiye sahip olan kullanıcılarımızın sitemiz üzerinde daha çok tanınırlıgı ve güvenilirligi olmaktadır.

Ceo: Bu yetki en üst yetkidir. Aylık 800 TL fiyat ile almak isteyen kullanıcılarımız satın alarak site üzerinde üst yetkiye sahip olmaktadır.

Kurucu: Kurucu ceo yetkimizin bir alt kademisidir. 500 TL fiyat ile alan kişilerimiz bu yetkliylede saygınlıgını ve tanınırlıgını arttırmaktadır.

Site Sahibi: Bu yetki fiyat konusunda ve alıcıların en çok tercih ettigi bir yetkidir. 300 TL fiyat biçimiyle satın almak isteyen kullanıcılara verilir.

Root: Bu yetkimiz site üzerinde insanlara yardımcı olmak için kişi tarafından alınır ve sitedeki giriş yapamayan vs insanlarımıza yardımcı olmaktadır. Fiyatı ise aylık 250 tl karşılıgında ücretli alınmaktadır.

Makalemizi okudugunuz için teşekkürler. 

Not: Bu yazımızı okuyanlar lütfen yanlış anlamasın. Size verilecek olan yetkiler ücretsizdir. Bu yazdıklarımız sadece ücret ödeyip üst yetkili olmak isteyenler için yazılmıştır.

Teşekkürler

14 Kas 2016 58 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder